Načítám...
Balcony modul

Balcony modul - přídavná terasa s dalekohledem a dalšími doplňky.

Cena s DPH:
5 700 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Balkony Module - balkon, přídavná terasa k dětskému hřišti Jungle Gym, pozorovací vyhlídka. Rozšíření věže o další prostor na hraní. Balkon je vybaven atrapou dalekohledu a dalšími doplňky, které zajistí stabilitu přístavby balkonu. Balkony module se stane ozdobou každého dětského hřiště z řady Jungle Gym. Základní vybavení obsahuje kryty rohů spodní části balkonu.Balcony module se stane ozdobou každého dětského hřiště z řady Jungle Gym a povznese jeho vzhled o řadu výše.

Vhodný pro všechna dětská hřiště řady Jungle Gym, kromě Jungle Palace a Jungle Barrack. Balcony Module se může bez obav instalovat na již stojící dětské hřiště pokud má zabetonované zemní kotvy. Pokud tedy kupujete nové dětské hřiště a zároveň Balcony Module, nezapomeňte zemní kotvy zabetonovat. Pokud již stojící hřiště nemá zabetonované kotvy, je nutno při instalaci Balcony Module zajistit hřiště na protější straně zabetonovanou zemní kotvou aby nedošlo k převážení hřiště. Tato zemní kotva je součástí montážního setu Balcony Module.

Výhody produktů Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Jednoduchost - dětské hřiště sestavíte vlastními silami


Hřiště doporučujeme
montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm.
Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy dodržujte vždy dle montážního návodu.

Balcony modul je vhodný pro všechny řady Jungle Gym. Není vhodný pro hřiště Palace.

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?