Načítám...
Šplhací stěna s houpačkou

Šplhací stěna se samostatnou věží s nástupní plošinou a s houpačkou. Rozměr: vxdxh - 220 x 240 x 240 cm.

Cena s DPH:
12 300 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Jeden z největších rozšiřovacích modulů dětských hříšť Jungle Gym. Tento modul je připojitelný na každé dětské hřiště ze standartní řady Jungle Gym. Jeho variabilita zaručuje pro vaše děti mnoha hodinové využití.

Šplhací stěna s houpačkou se skládá ze samostatné věže s nástupní plošinou. Věž obsahuje z jedné strany šplhací horolezeckou stěnu s úchyty a ze strany druhé lanovou stěnu a jedno houpací sedátko v červené barvě. Komplex umožňuje rozšíření o různé prvky, které některá dětská hřiště Jungle Gym standartně neobsahují a tak nabízejí možnost rozšíření pohybových aktivit vašich dětí.

Dřevěná konstrukce umožňuje zavěšení jedné houpačky nebo jiného závěsného prvku. Šplhací siť s horolezeckou stěnou zajišťují perfektní stabilitu celé konstrukce.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou a jsou certifikovány pro privátní použití.

Na plastové prvky jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost a splňují nejpřísnější požadavky na ochranu, zdraví a bezpečnost. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném úrazu.

Parametry produktu

  • Výška: 220 cm
  • Délka: 240 cm
  • Hloubka: 240 cm
  • Záruka: 2 roky

Výhody produktů Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Jednoduchost - dětské hřiště sestavíte vlastními silami


Hřiště doporučujeme
montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm.
Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy dodržujte vždy dle montážního návodu.

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?