Načítám...
Train module

Vlakový modul s tunelem a dalšími doplňky. Rozměr: šxvxd - 85 x 265 x 195 cm.

Cena s DPH:
16 600 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Vlakový modul pro dětská hřiště Jungle Gym - přídavný modul - rozšíří stávající nebo přikoupené hřiště o vlak - lokomotivu. Děti  budou z mašinky nadšené a sami si vymyslí, spoustu her o cestování.

Díky modulu Train - Vlak získají děti nový originální přístup na základní věž hřiště. Po dřevěném žebříku  vyšplhají a tunelem prolezou na horní podestu hřiště. Spodní část pod tunelem má dvě lavičky v délce 130cm, kde si děti mohou hrát na cestující nebo jen tak odpočívat. Modul také obsahuje malou tabulku na kreslení křídou. Ve výbavě jsou ozdobná kolečka, která dotvoří efekt mašinky a plastový volant. Tento modul dá dětem navíc další  zábavu a inspiraci, podpoří jejich pohyb venku  a fantazii při vymýšlení her.  

Parametry produktu

  • Šířka: 85 cm
  • Výška: 265 cm
  • Délka: 195 cm
  • Záruka: 2 roky

Výhody produktů Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Jednoduchost - dětské hřiště sestavíte vlastními silami


Hřiště doporučujeme
montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm.
Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy dodržujte vždy dle montážního návodu.

Modul Train je určen pro hřiště: Palace, Barn, FarmMansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, Cabin, Shelter, Cubby, Cottage, House, Club, Hut, Home, Tower, Casa - vždy a pouze na předem určenou stranu.

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?