Načítám...
PlayHouse module 145 cm

Hrací domek s pohodlným vysokým vstupem. Pod podestu hřiště výšky 145 cm.

Cena s DPH:
7 700 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Pokud chcete pro Vaše ratolesti vytvořit dětský koutek, který bude přímou součástí hrací sestavy, je Play House Modul jasnou volbou.
Hrací domek  - spodní vestavba pod podestou s pohodlným vysokým vstupem je opatřen oknenicemi  a dveřmi, které jsou krásně barevné.  Zavírání je na oboustrannou kličku, nehrozí tedy, že by se děti uzamkly uvnitř. Dvířka mají otvory pro přístup vzduchu i po zavření.  Po obvodu stran jsou všechny prvky zaoblené tak, aby hrací sestava byla pro Vaše děti maximálně bezpečná.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou a jsou certifikovány pro privátní použití.

Na plastové prvky jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost a splňují nejpřísnější požadavky na ochranu, zdraví a bezpečnost. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném úrazu.

Výhody dětského hřiště Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Možnost instalace profesionálním týmem
  • Široká možnost kombinací s doplňovými moduly i mezi jednotlivými hřišti

Upozornění

Ke každému hřišti je řezivo trochu jiných rozměrů. Prosím počítejte s mírnými úpravami dřevěného materiálu.

Varianta 145 cm je určena pouze pro hřiště s vyšší podestou a to: Palace, Barn, Mansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, Cabin, Shelter, Cubby, Cottage

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?