Načítám...
Boat Module

Lodní modul k základní věži k vytvoření pirátské nebo obchodní lodi. Výška modulu 255 cm.

Cena s DPH:
15 500 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Modul Boat pro dětská hřiště Jungle Gym přetvoří stávající hřiště na velkou loď. Děti sami vymyslí, zda to bude loď nákladní, pirátská nebo výletní. Modul vytvoří kajutu s okénkem , špičatou příď s terasou, šplhací stěnu s lamem, záď s provazovým žebříkem. Ve výbavě je kormidlo a atrapa dalekohledu.
Příd i záď je přístupná ze základní věže. Kajuta má malou podestu na kterou si mohou děti vlézt a dívat se okénkem ven, nebo je tento kout možný využít jako úložný prostor.

Díky modulu Boat - Loď získají děti další dvě přístupové cesty ke skluzavce. Tento modul dá dětem mnoho zábavy při vymýšlení nových her a zdravého pohybu venku. Šplhání děti milují a tento modul jim to plně umožní. 

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou a jsou certifikovány pro privátní použití.

Na plastové prvky jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost a splňují nejpřísnější požadavky na ochranu, zdraví a bezpečnost. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném úrazu.

Parametry produktu

  • Výška: 255 cm
  • Výška podesty: 125 cm
  • Šířka šplhací stěny: 45 cm
  • Šířka šplacího žebříku: 62 cm
  • Záruka: 2 roky

Výhody dětského hřiště Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Možnost instalace profesionálním týmem
  • Široká možnost kombinací s doplňovými moduly i mezi jednotlivými hřišti


Hřiště doporučujeme
montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm.
Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy dodržujte vždy dle montážního návodu.

Modul Boat je určen pro hřiště: Mansion, Fort, Chalet, Villa, Lodge, CabinCottage, House, Hut, Home, Casa - vždy mít kotvení u země. 

Upozornění: modul Boat - Loď, musí mít ukotvení v zemi.

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?