Načítám...
Šplhací stěna s úchyty

Rock modul - šplhací stěna s úchyty, s kterou rozšíříte většinu dětských hřišť.

Cena s DPH:
2 330 Kč
Dostupnost:
skladem
Počet:
Ks
Výrobce:
Vladeko
Informace o produktu

Šplhací stěna s úchyty - Rock Modul je velice oblíbený doplněk pro děti, které rády neustále něco zdolávají! Jednoduchá konstrukce je zhotovena z dřevěných prken, na nichž jsou upevněny úchyty - horolezecké "kameny" Climbing Rocks. Stěna vede na podestu hrací věže, na kterou je obvykle z druhé strany napojena skluzavka.

Velkou výhodou tohoto doplňku je, že ať jste se rozhodli pro jakýkoliv typ dětského hřiště Jungle Gym, připevníte šplhací stěnu bez problému na každé z nich, které neobsahují šplhací stěnu v základní výbavě. Obsah: modré barevné úchyty, žlutá madla pro uchopení, kryty šroubů a spojovací materiál, návod na sestavení + dokumentace, sada hranolů.

Dětská hřiště Jungle Gym jsou zábavná, jednoduchá na sestavení a hlavně bezpečná. Návrhy a prvky korespondují s bezpečnostní normou a jsou certifikovány pro privátní použití.

Na plastové prvky jsou použity materiály, které jsou měkké na ruce a poskytují maximální přilnavost a splňují nejpřísnější požadavky na ochranu, zdraví a bezpečnost. Dodávané dřevo je tlakově impregnované, hrany jsou zbroušeny, aby nebyly ostré při případném úrazu.

Výhody dětského hřiště Jungle Gym

  • Certifikace podle platných norem ČSN EN 71
  • Plastový materiál odolný povětrnostním vlivům a UV zážení
  • Možnost instalace profesionálním týmem
  • Široká možnost kombinací s doplňovými moduly i mezi jednotlivými hřišti

Obsah balení

  • Sada hranolů s návodem a dokumentací
  • Žlutá madla pro uchopení, modré barevné úchyty
  • Kryty šroubů a spojovací materiál


Hřiště doporučujeme
montovat na rovném terénu např. trávě. Okolo postaveného hřiště je nutné pro bezpečnost dodržet ze všech stran volný prostor 200 cm. Na dokončení dopadových ploch je možné použít jemný písek nebo štěpku ve výši 50 cm.
Hřiště je zakázáno stavět na betonu nebo asfaltu. Kotvení sestavy dodržujte vždy dle montážního návodu.

Přemýšlíte o nákupu zboží v našem eshopu?